Oferta wynajmu
Grafika zawierająca logo biurowca bolero

NOVUS POLSKA SP. Z O.O. ul. Gdańska 4a, 87-100 Toruń
Grafika przedstawiająca uścisk dłoni

Biura do wynajęcia w Toruniu

Nowoczesna przestrzeń biurowa jest nie tylko gwarancją komfortu pracowników, ale także efektowną wizytówką firmy. Niezwykle funkcjonalne i komfortowe biura na wynajem, mieszczące się w znakomicie zlokalizowanym prestiżowym biurowcu Novus w Toruniu, to według opinii specjalistów najbardziej atrakcyjny sposób wskazania klientom na innowacyjność i renomę własnej działalności.

Komfortowe biura do wynajęcia w Toruniu otwierają przed Państwem możliwość przystosowania wnętrz do niemal każdej działalności. Innowacyjne rozwiązania architektoniczne, reprezentacyjne przestrzenie biurowe oraz przystępne ceny sprawiają, że według opinii użytkowników Novus jest najkorzystniejszą przestrzenią biurową w Toruniu.

Gdzie zlokalizowane są biura na wynajem?

Jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie zlokalizować swój biznes, zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu atrakcyjnej cenowo powierzchni biurowej na parterze, liczącej około 600m². Forma OPEN SPACE, umożliwia swobodne kształtowanie wnętrza i dostosowanie go według życzenia i opinii Wynajmującego. Powierzchnia biurowa zostanie wykończona zgodnie ze standardem budynku oraz zgodnie z projektem architekta.

Oferowany przez Wynajmującego „fit out” powierzchni najmu zakłada:

  • moduły wydzielone ścianami przygotowanymi do malowania
  • podwieszane sufity wraz z oświetleniem
  • doprowadzenie do modułów mediów
  • klimatyzację
  • wentylację
  • wysokiej jakości części wspólne

Atrakcyjna oferta biur do wynajęcia w Toruniu

Biurowiec Novus to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z wyszukanym gustem i stylem. Zapraszamy do zapoznania się z korzystnymi warunkami wynajmu biur i lokali użytkowych, cieszącymi się dobrymi opiniami.

OKRES WYNAJMU

Minimalny oczekiwany przez Wynajmującego okres najmu wynosi 5 lat począwszy od daty przekazania powierzchni (do uzgodnienia). Wynajmujący proponuje możliwość przedłużania umowy najmu przez Najemcę na kolejne okresy najmu, na warunkach rynkowych w ustalonych cenach.

CZYNSZ WYNAJMU

Minimalny oczekiwany przez Wynajmującego okres najmu wynosi 5 lat począwszy od daty przekazania powierzchni (do uzgodnienia). Wynajmujący proponuje możliwość przedłużania umowy najmu przez Najemcę na kolejne okresy najmu, na warunkach rynkowych w ustalonych cenach.

KOSZTY EKSPLOATACYJNE BIUR

Najemca będzie zobowiązany do pokrywania ceny udziału w kosztach eksploatacyjnych budynku zawierających w szczególności wszelkie koszty i wydatki związane z utrzymaniem, funkcjonowaniem i zarządzaniem budynkiem.

ZABEZPIECZENIE UMOWY

Preferencją Wynajmującego jest zabezpieczenie umowy w formie gwarancji bankowej w wysokości równowartości 3-miesięcznego czynszu.